Wyślij wiadomość
Dom

World Equipment (Changzhou) Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

World Equipment (Changzhou) Co., Ltd jest producentem ciężkich urządzeń i części maszyn budowlanych oraz silników wysokoprężnych.buldożery pełzające, żuraw ciężarowy, wózek drogowy, klaser silnikowy, ładowarka wyciągacza, ładowarka do kierowania, bocznik i różne powiązane części zamienne do tych maszyn.

Chiny World Equipment (Changzhou) Co., Ltd. profil firmy 0

Naszą wizją jest stworzenie "marki", która ucieleśnia jakość, rozsądne ceny i doskonałość w obsłudze klienta, osiągając sukces równoległy z sukcesem liderów rynku.

 

World Equipment oferuje szeroki zakres produktów i usług, w tym chińskie części zamienne maszyn budowlanych, części zamienne XCMG, części zamienne Liugong, części zamienne SDLG, części zamienne maszyn SEM,Części zamienne XGMA, części zamiennych Lonking, części zamiennych Shantui, części zamiennych Changlin, akcesoria silników SDEC, części silników Weichai i akcesoria silników Yuchai.

 

Światowe maszyny ciężkie i maszyny budowlane są produkowane z zaawansowanym sprzętem i technologią.Świat Sprzętu Zhenjiang wykorzystuje najnowsze urządzenia do produkcji ciężkich urządzeń o wysokiej jakości i wysokiej wydajnościGłówne komponenty, takie jak silnik, pompa i silnik, są importowane z międzynarodowo znanych firm.

 

Nasze części zamienne zostały wyeksportowane do Europy, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Południowego Wschodu i Afryki.

 

Jako punkt odniesienia w branży, wyznaczamy standardy w zakresie wydajności, jakości i bezpieczeństwa.Zakup WORLD EQUIPEMENT to naprawdę długoterminowa inwestycja pod względem niezawodności i trwałości.

 

Nasze niezachwiane zaangażowanie w uczciwość, uczciwe relacje i obsługę poprzez lata współpracy i partnerstwa, przekształciło nas w lojalnych i długoterminowych klientów i przyjaciół.

 

Chcemy być światowym liderem w innowacjach i doskonałości.

Chiny World Equipment (Changzhou) Co., Ltd. profil firmy 1

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Chiny World Equipment (Changzhou) Co., Ltd. profil firmy 0

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Eksporter

Sprzedawca

marki : WEA

Ilość pracowników : 11~20

Coroczne wyprzedaże : 2.5MILLION-5MILLION

Rok założenia : 2009

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny World Equipment (Changzhou) Co., Ltd. Certyfikaty Chiny World Equipment (Changzhou) Co., Ltd. Certyfikaty Chiny World Equipment (Changzhou) Co., Ltd. Certyfikaty